Pescuit pe Dunare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

locuri pe dunare zona Calarasi si Teleorman

In jos

locuri pe dunare zona Calarasi si Teleorman Empty locuri pe dunare zona Calarasi si Teleorman

Mesaj  dragomircatalin1983 Mar Iun 04, 2013 3:12 am

Buna ziua, fiind prima mea postare pe site, in primul rand vreau sa va salut pe toti si sa urez fire intinse pe tot parcursul anului.
De vreo 4 ani lucrez cateva zile pe saptamna in orasul calarasi si am cam tot batut malul dunarii si canalul siderurgic, daca va pot ajuta cu ce-a mai mare placere, mai cunosc zona teleorman seaca unde chiar va pot spune ca este un loc mirific si cel mai impt. se ajunge foarte foarte bine cu masina drumul fiind asfaltat( a vrut Ceausescu sa construiasca o hidrocentrala).Poate va intrebati de am scris acest mesaj!!!!
Dupa m-am multe reparatii la masina personala (baie ulei, rulmenti, pivoti, bucsi. etc) imi doresc ( visez) sa-mi achizoinez o barca pneumatica sau fibra oricum transportabila in sau pe masina si un motor maxim 4 cp.Nu vreau sa fac excursii lungi pe dunare, doar aval/ amonte 1 max 2 km.M-ar interesa sa raspunde cineva care asa ceva sau a vazut sincer am cautat dar inca nu am o parere formata.
Va multumesc



dragomircatalin1983

Mesaje : 1
Data de inscriere : 04/06/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum